Jazda konna

 

Proponujemy Państwu kontakt z końmi i naukę jazdy konnej w takiej formie, by czas spędzony na aktywnym wypoczynku przyniósł wiele satysfakcji. Odpowiednio dobrane zajęcia gwarantują maksimum pozytywnych wrażeń - rozrywkę, sport i relaks - czyli wszystko co najlepsze z przebywania z końmi i na łonie natury.

Wszystkie zajęcia odbywają się na profesjonalnie przygotowanych i dobranych koniach oraz pod okiem instruktorów.

 

Przejażdżka na kucu (2 okrążenia) - przygotowane specjalnie dla wszystkich milusińskich. Najmłodsi mają okazję na (tak ważny, bo nie rzadko pierwszy) kontakt z przyjacielskim kucem i przejażdżkę na jego szerokim, kołyszącym grzbiecie. Zapraszamy dzieci już od 3. roku życia!

Zajęcia dla dzieci (25 min) - pierwsza przygoda dla najmłodszych fanów jeździectwa. Zajęcia są złożone z różnorodnych zabaw i gier prowadzonych na końskim grzbiecie. Podczas nich dzieci nie tylko ćwiczą, ale i zaprzyjaźniają się z końmi, a rodzice mogą podziwiają spryt i odwagę swoich pociech. Zajęcia te skierowane są dla dzieci powyżej 5. roku życia.

Lonża (25 min) - czyli pierwszy krok w karierze każdego jeźdźca. Instruktor prowadzi konia na kilkumetrowej linie (lonży) i wprowadza ucznia w piękny jeździecki świat. Zajęcia te pozwalają zdobywać i doskonalić umiejętności, takie jak dosiad i równowaga oraz porozumiewanie się z koniem, przez co przygotowują do samodzielnej jazdy. Są bramą do jeździeckiej sztuki!

Naukę na lonży prowadzimy dla jeźdźców od 7. roku życia; górnej granicy wieku nie ma! 

Jazda indywidualna na maneżu (55 min) - propozycja dla tych, którzy zaznajomieni z podstawami jeździeckiego kanonu, mają chrapkę na więcej:) Jeźdźcy samodzielnie jeżdżący na placu (maneżu) doskonalą swoje umiejętności podczas ćwiczeń we wszystkich 3 chodach koni. Intensywne, dynamiczne i wypełnione wyzwaniami zajęcia, podczas których instruktor wykuwa i szlifuje z ucznia prawdziwy jeździecki diament. Dla zaawansowanych jeźdźców szansa na podniesienie wiedzy praktycznej i teoretycznej, tak aby jazda konna była niosącą satysfakcję przygodą z koniem.

Jazda w zastępie na maneżu (55 min)- idealna dla jeźdźców średniozaawansowanych, których poziom wtajemniczenia w jeździeckie arkana obejmuje samodzielną jazdę na placu. Jest to okazja do odbycia zajęć w grupie, która wykonuje ćwiczenia indywidualnie i w zastępie. Łączymy tu radość płynącą z nauki i pracy zespołowej.

Wyjazd w teren (1,5 godz.) - czyli "wisienka na jeździeckim torcie"! Zapraszamy zaawansowanych jeźdźców do przeżycia emocjonującej przygody na trasie nadmorskiego szlaku konnego. Trasa poprowadzi przez polany, pełen zjazdów i podjazdów malowniczy las, a także urokliwą plażę. Wierzymy, że ten wyjazd w teren każdy z uczestników zapamięta na długo, dzięki miłej atmosferze, wspaniałym widokom i rączym, dzielnym koniom.

Zapraszamy!

Rezerwacje i dodatkowe informacje:

tel.: 604 410 213

e-mail: farmajantar@wp.pl

            Stajnia

      •Farma Jantar•

informacje i rezerwacja

tel: 668 269 314

e-mail: farmajantar@wp.pl

Adres:

Jantar, ul. Gdańska 1

82-103 Stegna

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now